KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12757581
nr 1275 7581
Holger Weinemo
(1912-1985), Sverige
Blandteknik, Träd. Signerad, 31x27 cm
Holger Weinemo, svensk bildkonstnär född 1912 i Hofors, död 1985.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:11:29
200 kr
Holger Weinemo
Läs mer om Holger Weinemo